// Про агенцію
uk

(067) 194 93 16 0671949316@ukr.net

Вас вітає Туристична Агенція «Супутник Звенигородка»!

Подорожі дарують людям незабутні моменти, які вони потім згадують все життя. Зміна місць, країн, нові яскраві враження роблять життя цікавішим, надають сил і дають можливість зрозуміти, як потрібен нам рідний дім і Батьківщина...
Звичайно, можна подорожувати самостійно. Але люди, які цінують організований відпочинок з широким спектром гарантованих туристичних послуг, вибирають туристичну компанію. Тому важливо знайти саме таку туристичну фірму, яка забезпечить вам гарантований спектр послуг: страхування, проїзд, проживання та екскурсії Україною або в будь-яку зарубіжну країну на високому рівні. Саме такою і є туристична агенція «Супутник Звенигородка».
«Супутник Звенигородка» має Свідоцтво Державної реєстрації та дозвіл на туристичну діяльність. Ми займаємося формуванням комплексу послуг для туристів відповідно до їх запитів і можливостей. Варто туристу назвати країну та побажання по готелю - наші менеджери запропонують його увазі кілька варіантів відпочинку на вибір. Головний офіс турагенції «Супутник Звенигородка» знаходиться в місті Звенигородка на проспекті Шевченка 37/3. З серпня 2015 року «Супутник Звенигородка» відчинив свої двері в м Ватутіне, а в травні 2016 запрацювала філія і в місті Шпола.Нашими постійними клієнтами вже давно стали туристи з Києва, Одеси, Черкас, Котовська, Дніпропетровська, Луцька, Тального, Шполи, Лисянки та інших міст. Ми працюємо 6 днів на тиждень, а телефони наших менеджерів доступні клієнтам кожен день.
Туристична агенція «Супутник Звенигородка» - одна з фірм міста, яка спеціалізується в галузі планування і проведення відпочинку городян. Тривала робота агенції на ринку туристичних послуг дає можливість надавати клієнтам якісне обслуговування серед собі подібних.
Сьогодні ТА «Супутник Звенигородка» успішно розвиває напрямки своєї діяльності: тури в усі країни світу, «Гарячі тури», індивідуальні тури, автобусні тури в Європу, гірськолижні тури, тури Україною, морські круїзи, весільні тури, подорожі, відпочинок з дітьми, дитячі табори, відпочинок з поглибленим вивченням іноземних мов, «Зелений туризм», подорожі малою Батьківщиною.
Наша Україна багата історичними, пам'ятними та просто казково красивими місцями: Уманський парк «Софіївка», Вінниця з її чарівними танцюючими фонтанами і цікавими музеями, парк «Александрія» у Білій Церкві, козацька столиця Батурин, фортеці Кам’янця – Подільського, наша столиця Київ, в якому кожен знайде собі екскурсійний об'єкт за смаком, Карпатські гори, красень - Львів, про який можна розповідати безкінечно...
Кожного літнього сезону ТА «Супутник Звенигородка» пропонує низку бюджетних турів з пляжним відпочинком на морях України під гаслом: « Море недорого!». Це бази відпочинку, готелі та пансіонати у Кирилівці, Скадовську , Бердянську , Залізному Порту, Затоці, Більшовику.
Близьке і далеке зарубіжжя вабить до себе непізнаністю та екзотичністю: Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Шрі-Ланка, Гоа та ин. - це подорож із зими в літо, блакитні хвилі південних морів, екзотична кухня і східна гостинність. Кількість турів в ці країни неухильно зростає. Це пов'язано з тим, що зі стрімким розвитком туристичної привабливості цього регіону, покращилась якість сервісу та відпочинку. На цих курортах побудовано безліч готелів, все більш професійно працюють працівники туристичних компаній. Вищеназвані тури по Україні та зарубіжжю є нашими постійними напрямками, якість послуг яких має високий рівень.
Турагенція «Супутник Звенигородка» здійснить найзаповітніші мрії! Для нас немає неможливого !!!
Для постійних клієнтів, для груп і людей, що бронюють тури заздалегідь, у нас існує гнучка система знижок і подарунків. Іменинники, молодята і члени туристичного клубу отримують приємні бонуси від нас. Сучасна система маркетингу дає можливість активним туристам купувати тури зі знижками до 40 відсотків по акції «Раннє бронювання» і «Гарячі» тури зі знижками до 50% від вартості туру. Постійним клієнтам туристична агенція «Супутник Звенигородка» в подарунок надає безкоштовну приватну парковку біля аеропорту Бориспіль. Успішно працює система дисконтних карт для наших постійних клієнтів і членів тур-клубу.
Наш туристичний «Клуб друзів» крім регулярних поїздок і турів, щорічно здійснює цікаві туристичні походи Україною. Це: пішохідно - кінно - автобусний тур «Дорогами Кобзаря» (Моринці, Шевченкове, Будище, Шампань), похід «Над Россю» (музей Корсунь-Шевченківської битви, парк, відпочинок на річці Рось), історично-патріотичний тур "Батурин - столиця гетьманів».
У сезоні 2017 року туристичний «Клуб друзів» згідно своїх традицій проклав новий маршрут під назвою «Казкова краса Поділля».
Приєднуйтесь! Ми завжди раді новим друзям!
Найбільшою популярністю серед наших туристів користуються екскурсійні та оздоровчі поїздки країнами Європи - терми Угорщини, Словаччини, Польщі, лікувальні комплекси Карлових Вар. Можна вибирати на будь-який смак екскурсійні подорожі: відпочинок в замках Праги чи Словенії, в затишних котеджах Фінляндії, розташованих на озерах, у Франції або Італії, містах, які відрізняються особливою романтичністю, а також багато іншого. Працівники тур агенції «Супутник Звенигородка» допоможуть вам підібрати лікувальний тур в різних санаторіях України, з обов’язковим урахуванням показань ваших лікарів. Лікувальні тури допоможуть не тільки зміцнити здоров'я, а й отримати приємні враження від природи та екскурсійних програм.


Ми - надійний партнер, якому довіряють. Ми чесні і відкриті.
Ми патріоти своєї землі, але поважаємо культуру і
традиції інших народів.
З нами подорожують люди з багатьох регіонів України!
Наші програми продумані, добре організовані!
Ми креативні і готові до змін та інновацій!
Ми – «Супутник Звенигородка»!
Подорожуйте з нами!!!

Loading...

Відгуки наших клієнтів

Стабільна та надійна компанія. Оперативна та уважна робота відділу бронювання та візового відділу.

John Doe

Наші партнери

alizarinbluebrowncustomgreenorangevioletyellow